Графік роботи гуртків
КЗ "Гоголівське НВО"
на 2020-2021 н.р.
№ з/п | Назва гуртка | Програма, за якою працюють | Керівник гуртка | К-ть годин |
1 | «Футбол» | Лист ІМЗО №22.1/12-Г-518, від 02.07. 2019 р. | Резнік В.М. | 6 |
2 | «Волейбол» | Лист ІМЗО №22. 1/12-Г-518, від 02.07. 2019 року | Антонюк М.І. | 3 |
№ з/п | Назва гуртка | Програма, за якою працюють | Керівник гуртка | К-ть годин |
1 | «Основи медіаграмотності» | Схвалено МОН України (наказ від 27.09.2017 року №1/11 - 3777) | Руда Т.О | 2 |
2 | «Чарівна палітра» | Навчальна програма схвалено МОН України (протокол №22.1 /12-Г- 322 від 06.06.2018 року | Соломка В.Л. | 3 |
3 | «Основи музичного мистецтва» | Рекомендовано МОН України (лист МОНУ) від 08.04.2016 р. № 1/11-4657 (дод. № 8) | Дяченко О.А. Вакансія | 1 1 |
4 | « 10 порад юному мовознавцю» | Рекомендовано МОН України (лист МОН від 19.01.2018 р. № 1/11-664 | Ситнік Г.О. | 4 |
5 | Вокальний гурток «Гармонія» | Схвалено МОН України лист від 08.04.2016 3№1/11-4657 | Руда Т.О. | 4 |
ГРАФІК РОБОТИ КЕРІВНИКІВ НА 2019-2020 Н.Р.
№ з/п | Назва гуртка | Керівник гуртка | К-сть годин | К-сть груп (вікова категорія) | Дата та час проведення |
1 | «Основи медіаграмотності» | Руда Т.О. | 3 години | 2 групи (8-10 класи) | Середа(філія) з 14.00.-15.00. Четвер(ОНЗ) з14.00.-16.00. |
2 | «Пізнаємо рідний край» | Будя Н. І. | 2 години | 2 групи (1-7 класи) | Понеділок з 1230-13.00 |
3 | «Петриківський розпис»» | Соломка В.Л. | 2 години | 2 групи 3-8 класи | Понеділок з 11.30.-13.00Середаз 11.30.-13.00. |
4 | «Джура» | Резнік В.М. | 6 годин | 2 групи 8-11 класи | Вівторокз 14.00.17.00 Четвер з 14.00-17.00 |
5 | «Захисник України» | Антонюк М.І. | 3 години | 2 групи 5-9 класи | Четвер з 14.00-17.00 |
6 | «У світ фразеологізмів» | Сизоненко В.Б. | 3 години | 1 група 10-11 класи | Понеділокз 15.00.-17.00. |
7 | Вокальний гурток «Перлинка» | Дяченко О.А. | 2 година | 1 група 3-9 класи | Четверз 13.00-15.00 |
8 | «Фольклористика» | Боговик Н.М. | 3 години | 2групи 5-10 класи | Середа(філія) з 15.00.-16.00 П'ятниця(ОНЗ) з14.00-16.00 |
9 | «10 порад мовознавцю» | Ситнік Г.О. | 4 години | 1 група 7-9 класи | Понеділок з 14.00-17.00 Вівторок з 15.00-16.00 |
Г Р А Ф І К
роботи гуртків на 2018 -2019 навчальний рік
№ з/п | Назва гуртка | Керівник гуртка | День тижня | Час проведення | Кількість годин | |
| | | | | | |
1 | Образотворчого мистецтва « Петриківський розпис» | Соломка Вікторія Леонідівна | Вівторок Четвер | 14.00 – 15.00 14.00 – 15.00 | 2 | |
| | | | | | |
2 | Військово-патріотичний гурток «Джура» | Антонюк Микола Іванович | Понеділок Середа | 15.00 – 17.00 15.00 – 17.00 | 4,5 | |
3 | «Захисник України» | Резнік Василь Михайлович | Вівторок Четвер | 15.00 – 17.00 15.00 – 17.30 | 4,5 | |
4 | «Мистецтво нашого краю» | Осьмак Ірина Миколаївна | Понеділок Середа | 15.00 – 17.00 15.00 - 17.00 | 4 | |
5 | «Основи музичного мистецва» | Дяченко Олена Анатоліївна | Вівторок | 13.00 – 15.00 | 2 | |
6 | Гурток «Юні екскурсоводи» | Будя Надія Іванівна | Середа | 13.00 – 15.00 | 2 | |
Кiлькiсть переглядiв: 816
Коментарi